« ال – فیکس طعم شیرین رقابت و تعهد به عمل است »

چشم انداز

رویکرد راهبردی مجموعه ما پیشرو بودن و هم گام شدن با دانش روز جهان است.

رضایت مشتری

ما سالهاست در پی آنیم تا مشتری هایمان را به صمیمی ترین دوستانمان تبدیل کنیم و بدانیم که بقای خانواده در رضایت تک تک اعضای آن است.

 

کیفیت ساخت بالا

ما کیفیت متفاوت تولیدات خود را مدیون مشتری های خودیم. آنها به ما گفتند چه می خواهند و ما خواسته آنها را تامین کردیم.

درباره ال – فیکس

چسب ال-فیکس دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که آن را از سایر چسبهای موجود در بازار متمایز می‌کند. یکی از ویژگیهای مهم آن بی بو بودن آن است که این ویژگی باعث می‌شود کاربر در حین کار هیچ بوی آزار دهنده ای احساس نکند. از ویژگیهای دیگر این چسب که بسیار حائز اهمیت است مدت زمان عملکرد آن است که بین پنج تا نود ثانیه بوده و به کاربر فرصت کافی برای استفاده بهینه از آن را می‌دهد. یکی از ویژگیهایی که برای خریدار و مصرف کننده این نوع چسبها خیلی مهم است قدرت چسبندگی و با صرفه بودن آن هست که چسب ال-فیکس به خاطر دارا بودن محتوای جامد بالا هم قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و هم میزان مصرف آن بر حسب متر مربع برای سطوح مورد استفاده خیلی پایین تر است. برخلاف چسبهای موجود در بازار که خطر آتش گیری در شرایط مساعد را دارند سازندگان این چسب توانسته اند چسبی ایمن و بی خطر از نظر آتش گیری تولید کنند که هم ایمنی کاربر و هم ایمنی سطوح مورد کاربرد را تامین می‌کند.
image
image
image
image
image
image
image
شرکت آراز نگین کیمیای ارس (آنکا) ، در سال 1398 به عنوان تامین کننده ای کوچک از خانواده صنعت شیمیایی (چسب) در غرب ایران (جلفا) شروع به کار کرد. پس از یک سال تلاش و با اتکا به مواد اولیه با کیفیت توانست به جمع تولید کنندگان ارز آور بپیوندد. آنکا با تولید ال–فیکس گامی مهم در مسیر اهداف بلند مدت خود برداشت و محصول خود را به دست تولیدکنندگان رسانید.
ما با به کارگیری نیروی انسانی متخصص و متعهد، تامین مواد اولیه خام از شرکت های معتبر بین المللی، و تجهیزات دستگاهی پیشرفته کیفیت را برای شما تضمین میکنیم.